Radio 404 - złej muzyki nie znaleziono

-->
Z naszej szafy...1215
Było! czyli Rockowe Kalendarium 4041800
Z naszej szafy...1815
Było! czyli Rockowe Kalendarium 4042130
Teraz gramy: -
pokaż ramówkę na najbliższe 7 dni

Nasz zespół

Naszą stację współtworzą ludzie, których łączy wielka radiowa pasja. Są to zarówno czynni zawodowo dziennikarze z pewnym stażem, jak i ludzie w żaden sposób nie związani z profesjonalnymi mediami. Może do nas dołączyć każdy, kto czuje potrzebę wspóltworzenia czegoś, co daje innym radość z dostępu do naprawdę dobrej muzyki.

Damian — koordynuje prace nad ostatecznym brzmieniem stacji. Ponadto trzyma w ryzach część emisyjnych technikaliów. Służy także innym swoim doświadczeniem. W Radiu 404 od czasów prehistorycznych.

Marek — jak trzeba, to i na kalkulatorze serwer postawi. Nie słychać go, ale bez niego nie byłoby słychać nas. Bo Radio to nie tylko paplający do mikrofonu ludzie.

Kuba — młody, zdolny, pełen zapału. Ze zdziwieniem można odnotować, że nie przechodzi mu to z wiekiem. Prowadzi "Makrokosmos", na który już, można rzec, od lat wciąż ma zaskakujące pomysły.

Aga — asystentka prezesa. Ponadto żeński głos słyszalny w niektórych dżinglach to właśnie ona.

Arek — nie współpracuje już aktywnie z nami, ale to właśnie jego słowa ("Tu Radio 404!") witają naszych słuchaczy. Jego głos już nieodłącznie kojarzy się z Radiem 404 na równi z Piorunutką, czy dobrym rockiem.

Zigor — jego imię jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic, zaraz po recepturze Coca-Coli i składzie panierki z KFC. Odszedł z naszego zespołu, ale wcześniej zdążył nadać naszej stacji niepowtarzalne brzmienie. Staramy się kontynuować jego dzieło.

Łukasz — nasz stały współpracownik, redakcyjny filozof.

Możesz dołączyć do tej drużyny

W tym miejscu za nieocenioną pomoc dziękujemy Michałowi Sychowi — autorowi oprawy audio; Mateuszowi Zającowi — grafikowi, który do perfekcji doprowadził nasze logo; Miłoszowi Sobczakowi — za naszą wizytówkę, czyli stronę WWW; Noszuriamowi — za parę niezwykle użytecznych skryptów. Jesteście najlepsi!

Gramy za darmo!

Nasza ekipa to pasjonaci, którzy za swą pracę dla Was nie pobierają żadnego wynagrodzenia.

Chcesz nas wesprzeć?

Lubisz dobrą muzykę i zastanawiasz się, jak możesz pomóc w jej propagowaniu? Dobrym pomysłem jest wspomożenie nas drobną kwotą. Pozwoli to nam utrzymać serwery i stale poprawiać jakość programu.

 
 
 

Informacje licencyjne © Copyright 2010—2014 by Radio404 Projektowanie stron www: Miłosz Sobczak
ms-bit.eu - PAT testing, computer and laptop repair, Cornwall, Liskeard Cornwall - Holiday in Newquay - static caravan to rent, holiday house in Newquay, Cornwall. Static Caravan Rentals